1. Dziś przypada 19. Dzień Papieski. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, którym jest fundacja stypendialna dla uzdolnionej młodzieży - Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Dziś po Mszach świętych w salce przy plebanii będą pobierane opłaty cmentarne.

3. Od wtorku do piątku zachęcam do modlitwy różańcowej o godzinie 17.30 w kościele parafialnym. W piątek bezpośrednio po różańcu zostanie odprawiona Msza święta.

4. W tym tygodniu nie będzie czynna kancelaria parafialna a wszelkie nagłe i losowe sprawy proszę kierować do ks. Dziekana w Sławie.

5. W przyszłą niedzielę nasza Wspólnota Parafialna podczas Mszy świętej odprawianej o godzinie 14.00 przeżywać będzie uroczystość Odpustu ku czci świętej Jadwigi Śląskiej. Serdecznie zachęcam wszystkich Parafian do radosnego świętowania. W tym dniu nie będzie Mszy świętej w Krzydłowiczkach.

6. Bardzo proszę o wsparcie „stołu dla kapłanów dekanatu”, którzy przybędą na uroczystości odpustowe. Wszelkie „frukta” proszę przekazywać do p. Ireny Tomiczkowej do piątku włącznie.

7. W przyszłą niedzielę w całej Polsce odbywać się będzie doroczne badanie praktyk religijnych, dokonywane na zlecenie Instytutu Statystyki Kościoła.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych. W miesiącu październiku papież Franciszek prosi o modlitwę, aby tchnienie Ducha Świętego zrodziło nową misyjną ”wiosnę” w Kościele.

2. Od wtorku w tygodniu nabożeństwo różańcowe będzie sprawowane o godzinie 17.30 a bezpośrednio po nim zostanie odprawiona Msza święta.

3. W piątek podczas różańca będziemy modlić się przed Najświętszym Sakramentem o dobro i pomyślność dla naszej Ojczyzny.

4. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i w czwartek bezpośrednio po Mszy świętej.

5. W przyszłą niedzielę przypada 19. Dzień Papieski. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, którym jest fundacja stypendialna dla uzdolnionej młodzieży - Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych w salce przy plebanii będą pobierane opłaty cmentarne.

1. Dziś po Mszach świętych poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej a także dla wszystkich posiadających nowy i nie poświęcony jeszcze różaniec.

2. W poniedziałek wyrusza pielgrzymka autokarowa do Lichenia. Wyjazd o godzinie 8.30. Zbiórka pielgrzymów przy sali wiejskiej w Starym Strączu.

3. Od wtorku rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo odprawiane będzie w tygodniu o godzinie 17.30 a po nim o godzinie 18.00 Msza święta.

4. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek i w czwartek bezpośrednio po Mszy świętej.

5. Okazja do spowiedzi od wtorku do soboty od godziny 17.30.

6. W pierwszy piątek miesiąca na nabożeństwo i Mszę świętą zapraszam w sposób szczególny dzieci i młodzież naszej Parafii.

7. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godziny 9.00.

8. W sobotę w liturgii wspominamy świętą Faustynę Kowalską. Na zakończenie Mszy świętej będzie możliwość ucałowania Jej Relikwii.

9. W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Rok 2018/2019 w Kościele

Czas ucieka, wieczność czeka ...

Dzisiaj jest

poniedziałek,
14 października 2019

(287. dzień roku)

Polecamy strony

Burzowa mapa Polski

Mapa burzowa Polski