Dziś Pan powołał do siebie po długiej i ciężkiej chorobie śp. Stefanię Ślęzak ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek 23 grudnia o godzinie 10.00 modlitwą różańcową w kaplicy cmentarnej. O godzinie 10.30 rozpoczęcie obrzędów lirurgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Wczoraj, w piątek 6 grudnia, Pan powołał do siebie byłego mieszkańca Nowego Strącza, śp. Zygmunta Wojtkowiaka.

Po wstępnych ustaleniach uroczystości pogrzebowe będą we wtorek 10 grudnia. O godzinie 11.30 modlitwa różańcowa w kaplicy cmentarnej. O godzinie 12.00 rozpoczęcie liturgii pogrzebu, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłego do grobu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Wczoraj, 25 września, Pan powołał do siebie Roberta Marcinkowskiego z Przylesia.

Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się w kościele parafialnym w Starym Strączu w sobotę 28 września Mszą świętą o godzinie 12.30, po której prochy zmarłego zostaną odprowadzone do miejsca spoczynku.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś po długiej i ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie śp. Józefa Bednarczyka ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 28 września. O godzinie 10.30 w kaplicy cmentarnej w Starym Strączu zostanie odmówiona w intencji zmarłego modlitwa różańcowa, po której o godzinie 11.00 rozpocznie się liturgia żałobna, będzie odprawiona Msza święta i nastąpi odprowadzenie ciała Józefa do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie Mariana Buchwalda z Przylesia.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 25 września w Sławie. O godzinie 13.00 w tamtejszym kościele zostanie odprawiona Msza żałobna, po której dalsza część liturgii będzie mieć miejsce na sławskim cmentarzu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś, we wtorek 3 września, po długiej i ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie Małgorzatę Sobczyk ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 6 września. O godzinie 14.30 w kaplicy cmentarnej modlitwa różańcowa, po której o godzinie 15.00 rozpocznie się liturgia żałobna, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do grobu.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W niedzielę 15 września Mszą świętą odprawioną o godzinie 18.00 w parafii św. Michała Archanioła w Sławie rozpocznie się kurs przedmałżeński.
Spotkania odbywać się będą każdego dnia do soboty 21 września.

Opłaty cmentarne będą pobierane w salce przy plebanii
po Mszach świętych w sobotę i trzecią niedzielę miesiąca,
czyli 14 i 15 września.

We wtorek 20 sierpnia Pan powołał do siebie po ciężkiej chorobie Stanisława Kalinowskiego ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 23 sierpnia o godzinie 17.00 Mszą świętą w kościele parafialnym, po której prochy zmarłego zostaną odprowadzone do miejsca spoczynku.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W piątek w godzinach wieczornych Pan powołał do siebie śp. Anielę Sobolewską ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 21 sierpnia. O godzinie 14.30 rozpocznie się w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu modlitwa różańcowa. O godzinie 15.00 rozpoczęcie liturgii żałobnej, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie Stanisława Lalka ze Starego Strącza.


Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 14 sierpnia. Różaniec o godzinie 16.30 w kaplicy cmentarnej, o godzinie 17.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała do grobu.


Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie śp. Jadwigę Dębską ze Starego Strącza.

We wtorek 13 sierpnia w kaplicy cmentarnej odmówiona zostanie o godzinie 18.00 modlitwa różańcowa w intencji zmarłej.

Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się w środę 14 sierpnia o godzinie 15.00 różańcem, o godzinie 15.30 początek obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do miejsca spoczynku.

 

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś Pan powołał nagle do siebie Pawła Solińskiego ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 8 lipca. O godzinie 14.30 w kaplicy cmentarnej modlitwa różańcowa w intencji zmarłego Pawła, a o godzinie 15.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłego do grobu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

We wtorek 25 czerwca nagle odszedł Tadeusz Dębowski ze Starego Strącza.

Pogrzeb zaplanowany został na sobotę 29 czerwca. O godzinie 13.30 różaniec w kaplicy cmentarnej. O godzinie 14.00 rozpoczęcie obrzędów pogrzebowych, Msza święta i odprowadzenie zmarłego do grobu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W poniedziałek 10 czerwca Pan powołał do siebie po ciężkiej chorobie śp. Stefanię Czech z Krzydłowiczek.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 12 czerwca. O godzinie 15.00 modlitwa różańcowa przy zmarłej w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu. O godzinie 15.30 rozpoczęcie liturgii pogrzebu, Msza żałobna i odprowadzenie zmarłej do miejsca wiecznego spoczynku.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie Piotra Grycaja ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 24 maja br. O godzinie 13.30 modlitwa różańcowa w intencji zmarłego w kaplicy cmentarnej. O godzinie 14.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie śp. Piotra do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie Halinę Bielecką ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 15 maja. O godzinie 11.00 modlitwa różańcowa. O godzinie 11.30 rozpoczęcie liturgii, Msza święta i odprowadzenie do grobu.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś o godzinie 13.30 w Starym Strączu rozpocznie się liturgia pogrzebowa zmarłego nagle we wtorek 7 maja Aleksandra Burkiewicza z Tylewic.

Liturgia zostanie poprzedzona modlitwą różańcową o godzinie 12.45 w kaplicy cmentarnej.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie śp. Emilię Hryniów ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 24 kwietnia. O godzinie 13.30 rozpocznie się w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu modlitwa różańcowa. O godzinie 14.00 rozpoczęcie liturgii żałobnej i odprowadzenie do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W poniedziałek 1 kwietnia Pan powołał do siebie Marię Rogowską ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 4 kwietnia. O godzinie 14.30 różaniec w kaplicy cmentarza parafialnego, o godzinie 15.00 ropoczęcie liturgii, Msza święta i odprowadzenie do grobu.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Po długich doświadczeniach ciężkiej choroby Pan powołał dziś do siebie śp. Tadeusza Sobczuka ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 25 marca. O godzinie 13.30 w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu zostanie odmówiona w intencji zmarłego modlitwa różańcowa. O godzinie 14.00 rozpocznie się liturgia żałobna, zostanie odprawiona Msza święta pogrzebowa i nastąpi odprowadzenie prochów zmarłego do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

We wtorek - 5 marca - Pan powołał do siebie po długiej i ciężkiej chorobie śp. Czesławę Kociuruba ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 8 marca. O godzinie 13.30 różaniec w kaplicy cmentarnej w Starym Strączu. O godzinie 14.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, przejście do kościoła parafialnego i Msza święta. Po Mszy świętej przejazd na stary cmentarz w Sławie i złożenie ciała zmarłej w grobie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie śp. Helenę Sałapatek z Krzydłowiczek.

Obrzędy pogrzebowe rozpoczną się w kaplicy cmentarnej w Starym Strączu modlitwą różańcową we wtorek 5. marca o godzinie 13.30. O godzinie 14.00 początek liturgii, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś po ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie śp. Romana Ratajczaka, długoletniego sołtysa w Przylesiu.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 2 marca o godzinie 10.30 modlitwą różańcową w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu. O godzinie 11.00 rozpoczną się obrzędy liturgii pogrzebowej z Mszą świętą i odprowadzeniem ciała zmarłego do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W sobotę 2 lutego 2019 r. po długiej i ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie śp. Zuzannę Zmudę ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 6 lutego. O godzinie 13.30 w kaplicy cmentarza parafialnego zostanie odmówiony różaniec w intencji zmarłej a o godzinie 14.00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W sobotę 26 stycznia, po ciężkiej chorobie, Pan powołał do siebie śp. Kazimierza Józefa Borowego z Przydroża.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 30 stycznia w Starym Strączu.

O godzinie 13.30 w kaplicy cmentarnej zostanie odmówiony różaniec w intencji zmarłego a o godzinie 14.00 rozpocznie się liturgia pogrzebu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dzisiejszej nocy Pan powołał nagle do siebie śp. Teresę Grycaj ze Wschowy, która wcześniej zamieszkiwała w Starym Strączu.

Uroczystości pogrzebowe zostały zaplanowane na wtorek 18 grudnia w Starym Strączu. W tym dniu w kaplicy cmentarnej o godzinie 12.30 odmówiona zostanie modlitwa różańcowa, po której o 13.00 rozpoczną się obrzędy liturgii pogrzebowej.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W środę 28.11.2018 r. Pan powołał do siebie w sposób nagły Marka Frąka z Krzydłowiczek.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 3 grudnia we Wschowie i rozpoczną się o godzinie 14.00 w Parafii Ojców Franciszkanów.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W sobotę 10 listopada Pan powołał do siebie śp. Paulinę Tokarz ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 16 listopada. O godzinie 13.30 w kaplicy cmentarnej zostanie zmówiony różaniec w intencji zmarłej, o godzinie 14.00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa, po której zakończeniu ciało śp. Pauliny będzie odprowadzone do miejsca spoczynku w oczekiwaniu zmartwychwstania.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

We wtorek 13 listopada Pan powołał do siebie śp. Danutę Zofię Smaczną ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 15 listopada. O godzinie 13.30 w kaplicy cmentarnej zostanie zmówiony różaniec w intencji zmarłej, o godzinie 14.00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa, po której zakończeniu ciało śp. Danuty Zofii będzie odprowadzone do miejsca spoczynku w oczekiwaniu zmartwychwstania.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś - 8 listopada - po ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie śp. Józefa Kaczora ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 10 listopada. O godzinie 11.30 w kaplicy cmentarnej zostanie zmówiony różaniec w intencji zmarłego, o godzinie 12.00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa, po której zakończeniu ciało śp. Józefa będzie odprowadzone do miejsca spoczynku w oczekiwaniu zmartwychwstania.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W środę, 3 października, Pan powołał do siebie Jadwigę Barbarę Naskręt ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 6 października. W tym dniu o godzinie 13.30 rozpocznie się różaniec w intencji zmarłej, po którym o godzinie 14.00 zostanie odprawiona Msza święta żałobna a następnie odprowadzenie prochów Jadwigi do miejsca wiecznego spoczynku.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W niedzielę 23 września po długiej i ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie śp. Czesława Kazimierza Knoskiego ze Starego Strącza.

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we czwartek 27 września. O godzinie 14.30 w kaplicy cmentarnej zostanie zmówiony różaniec w intencji zmarłego, o godzinie 15.00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa, po której zakończeniu ciało śp. Czesława będzie odprowadzone do miejsca spoczynku w oczekiwaniu zmartwychwstania.

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W środę 12 września Pan powołał do siebie śp. Jana Zmudę ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe będą mieć miejsce w sobotę 15 września i rozpoczną się o godzinie 14.30 w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W dniach od 16 do 22 września (od niedzieli do soboty włącznie) w Sławie odbędą się spotkania kursu przedmałżeńskiego.
Kurs rozpocznie się Mszą świętą sprawowaną o godzinie 18.00 a następnie każdego kolejnego dnia kursu konferencje będą miały miejsce po zakończeniu wieczornych Mszy świętych.

Rok 2019/2020 w Kościele

Czas ucieka, wieczność czeka ...

Dzisiaj jest

niedziela,
19 stycznia 2020

(19. dzień roku)

Polecamy strony

Burzowa mapa Polski

Mapa burzowa Polski