Wczoraj - 14 września - Pan powołał do siebie po długiej i ciężkiej chorobie śp. Barbarę Ślęzak ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 16 września o godzinie 14.30 modlitwą różańcową w kaplicy cmentarnej. O godzinie 15.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W poniedziałek 24 sierpnia Pan nagle powołał do siebie śp. Krystynę Rękoś ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 28 sierpnia o godzinie 13.30 modlitwą różańcową w kaplicy cmentarnej. O godzinie 14.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie po długiej i ciężkiej chorobie śp. Jana Sobczaka ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 12 sierpnia o godzinie 11.30 modlitwą różańcową w kaplicy cmentarnej. O godzinie 12.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłego do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Wczoraj - 19 lipca - Pan powołał do siebie po ciężkiej chorobie śp. Andrzeja Jurewicza ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 22 lipca o godzinie 14.30 modlitwą różańcową w kaplicy cmentarnej. O godzinie 15.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie prochów zmarłego do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Wczoraj - 15 lipca - Pan powołał do siebie po długiej i ciężkiej chorobie śp. Dorotę Kubów ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 17 lipca o godzinie 14.30 modlitwą różańcową w kaplicy cmentarnej. O godzinie 15.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie prochów zmarłej do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś Pan powołał nagle do siebie śp. Antoniego Władysława Kacprowskiego ze Spokojnej, Parafia Śmieszkowo.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Starym Strączu w środę - ósmego lipca. O godzinie 14.30 w kaplicy cmentarnej odmówiona zostanie modlitwa różańcowa. O godzinie 15.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta żałobna i odprowadzenie prochów zmarłego do rodzinnego grobu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa w godzinach wieczornych, w 83. roku życia, Pan powołał do siebie po długiej chorobie śp. Edwarda Chudaka ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 16 czerwca. O godzinie 14.30 w kaplicy cmentarnej w Starym Strączu zostanie odmówiona w intencji zmarłego modlitwa różańcowa, po której o godzinie 15.00 rozpocznie się liturgia żałobna, będzie odprawiona Msza święta i nastąpi odprowadzenie ciała Edwarda do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś po wielu cierpieniach podeszłego wieku Pan powołał do siebie w 98 roku życia śp. Stanisławę Słowik ze Starego Strącza.

Odprowadzenie ciała zmarłej z kaplicy cmentarnej do grobu odbędzie się, przy udziale wyłącznie najbliższej rodziny, w środę 25 marca o godzinie 11.00.

Msza święta, w której Bogu będziemy polecać śp. Stanisławę, zostanie odprawiona w Wielką Środę - 8 kwietnia o godzinie 18.00.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś, w sobotę 22 lutego, Pan powołał nagle do siebie w 75 roku życia śp. Mieczysława Gracza ze Starego Strącza.


Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 25 lutego. O godzinie 15.00 w kaplicy cmentarnej w Starym Strączu modlitwa różańcowa w intencji zmarłego. O godzinie 15.30 rozpoczną się liturgiczne obrzędy pogrzebu, zostanie odprawiona Msza święta oraz nastąpi odprowadzenie śp. Mieczysława do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.


Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie po długiej i ciężkiej chorobie śp. Stefanię Ślęzak ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek 23 grudnia o godzinie 10.00 modlitwą różańcową w kaplicy cmentarnej. O godzinie 10.30 rozpoczęcie obrzędów lirurgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Wczoraj, w piątek 6 grudnia, Pan powołał do siebie byłego mieszkańca Nowego Strącza, śp. Zygmunta Wojtkowiaka.

Po wstępnych ustaleniach uroczystości pogrzebowe będą we wtorek 10 grudnia. O godzinie 11.30 modlitwa różańcowa w kaplicy cmentarnej. O godzinie 12.00 rozpoczęcie liturgii pogrzebu, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłego do grobu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Wczoraj, 25 września, Pan powołał do siebie Roberta Marcinkowskiego z Przylesia.

Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się w kościele parafialnym w Starym Strączu w sobotę 28 września Mszą świętą o godzinie 12.30, po której prochy zmarłego zostaną odprowadzone do miejsca spoczynku.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś po długiej i ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie śp. Józefa Bednarczyka ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 28 września. O godzinie 10.30 w kaplicy cmentarnej w Starym Strączu zostanie odmówiona w intencji zmarłego modlitwa różańcowa, po której o godzinie 11.00 rozpocznie się liturgia żałobna, będzie odprawiona Msza święta i nastąpi odprowadzenie ciała Józefa do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie Mariana Buchwalda z Przylesia.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 25 września w Sławie. O godzinie 13.00 w tamtejszym kościele zostanie odprawiona Msza żałobna, po której dalsza część liturgii będzie mieć miejsce na sławskim cmentarzu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś, we wtorek 3 września, po długiej i ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie Małgorzatę Sobczyk ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 6 września. O godzinie 14.30 w kaplicy cmentarnej modlitwa różańcowa, po której o godzinie 15.00 rozpocznie się liturgia żałobna, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do grobu.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W niedzielę 15 września Mszą świętą odprawioną o godzinie 18.00 w parafii św. Michała Archanioła w Sławie rozpocznie się kurs przedmałżeński.
Spotkania odbywać się będą każdego dnia do soboty 21 września.

Opłaty cmentarne będą pobierane w salce przy plebanii
po Mszach świętych w sobotę i trzecią niedzielę miesiąca,
czyli 14 i 15 września.

We wtorek 20 sierpnia Pan powołał do siebie po ciężkiej chorobie Stanisława Kalinowskiego ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 23 sierpnia o godzinie 17.00 Mszą świętą w kościele parafialnym, po której prochy zmarłego zostaną odprowadzone do miejsca spoczynku.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W piątek w godzinach wieczornych Pan powołał do siebie śp. Anielę Sobolewską ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 21 sierpnia. O godzinie 14.30 rozpocznie się w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu modlitwa różańcowa. O godzinie 15.00 rozpoczęcie liturgii żałobnej, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie Stanisława Lalka ze Starego Strącza.


Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 14 sierpnia. Różaniec o godzinie 16.30 w kaplicy cmentarnej, o godzinie 17.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała do grobu.


Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie śp. Jadwigę Dębską ze Starego Strącza.

We wtorek 13 sierpnia w kaplicy cmentarnej odmówiona zostanie o godzinie 18.00 modlitwa różańcowa w intencji zmarłej.

Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się w środę 14 sierpnia o godzinie 15.00 różańcem, o godzinie 15.30 początek obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do miejsca spoczynku.

 

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś Pan powołał nagle do siebie Pawła Solińskiego ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 8 lipca. O godzinie 14.30 w kaplicy cmentarnej modlitwa różańcowa w intencji zmarłego Pawła, a o godzinie 15.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłego do grobu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

We wtorek 25 czerwca nagle odszedł Tadeusz Dębowski ze Starego Strącza.

Pogrzeb zaplanowany został na sobotę 29 czerwca. O godzinie 13.30 różaniec w kaplicy cmentarnej. O godzinie 14.00 rozpoczęcie obrzędów pogrzebowych, Msza święta i odprowadzenie zmarłego do grobu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W poniedziałek 10 czerwca Pan powołał do siebie po ciężkiej chorobie śp. Stefanię Czech z Krzydłowiczek.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 12 czerwca. O godzinie 15.00 modlitwa różańcowa przy zmarłej w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu. O godzinie 15.30 rozpoczęcie liturgii pogrzebu, Msza żałobna i odprowadzenie zmarłej do miejsca wiecznego spoczynku.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie Piotra Grycaja ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 24 maja br. O godzinie 13.30 modlitwa różańcowa w intencji zmarłego w kaplicy cmentarnej. O godzinie 14.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, Msza święta i odprowadzenie śp. Piotra do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie Halinę Bielecką ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 15 maja. O godzinie 11.00 modlitwa różańcowa. O godzinie 11.30 rozpoczęcie liturgii, Msza święta i odprowadzenie do grobu.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś o godzinie 13.30 w Starym Strączu rozpocznie się liturgia pogrzebowa zmarłego nagle we wtorek 7 maja Aleksandra Burkiewicza z Tylewic.

Liturgia zostanie poprzedzona modlitwą różańcową o godzinie 12.45 w kaplicy cmentarnej.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie śp. Emilię Hryniów ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 24 kwietnia. O godzinie 13.30 rozpocznie się w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu modlitwa różańcowa. O godzinie 14.00 rozpoczęcie liturgii żałobnej i odprowadzenie do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W poniedziałek 1 kwietnia Pan powołał do siebie Marię Rogowską ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 4 kwietnia. O godzinie 14.30 różaniec w kaplicy cmentarza parafialnego, o godzinie 15.00 ropoczęcie liturgii, Msza święta i odprowadzenie do grobu.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Po długich doświadczeniach ciężkiej choroby Pan powołał dziś do siebie śp. Tadeusza Sobczuka ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 25 marca. O godzinie 13.30 w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu zostanie odmówiona w intencji zmarłego modlitwa różańcowa. O godzinie 14.00 rozpocznie się liturgia żałobna, zostanie odprawiona Msza święta pogrzebowa i nastąpi odprowadzenie prochów zmarłego do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

We wtorek - 5 marca - Pan powołał do siebie po długiej i ciężkiej chorobie śp. Czesławę Kociuruba ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 8 marca. O godzinie 13.30 różaniec w kaplicy cmentarnej w Starym Strączu. O godzinie 14.00 rozpoczęcie obrzędów liturgicznych, przejście do kościoła parafialnego i Msza święta. Po Mszy świętej przejazd na stary cmentarz w Sławie i złożenie ciała zmarłej w grobie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś Pan powołał do siebie śp. Helenę Sałapatek z Krzydłowiczek.

Obrzędy pogrzebowe rozpoczną się w kaplicy cmentarnej w Starym Strączu modlitwą różańcową we wtorek 5. marca o godzinie 13.30. O godzinie 14.00 początek liturgii, Msza święta i odprowadzenie ciała zmarłej do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś po ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie śp. Romana Ratajczaka, długoletniego sołtysa w Przylesiu.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 2 marca o godzinie 10.30 modlitwą różańcową w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu. O godzinie 11.00 rozpoczną się obrzędy liturgii pogrzebowej z Mszą świętą i odprowadzeniem ciała zmarłego do miejsca oczekiwania na zmartwychwstanie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W sobotę 2 lutego 2019 r. po długiej i ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie śp. Zuzannę Zmudę ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 6 lutego. O godzinie 13.30 w kaplicy cmentarza parafialnego zostanie odmówiony różaniec w intencji zmarłej a o godzinie 14.00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W sobotę 26 stycznia, po ciężkiej chorobie, Pan powołał do siebie śp. Kazimierza Józefa Borowego z Przydroża.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 30 stycznia w Starym Strączu.

O godzinie 13.30 w kaplicy cmentarnej zostanie odmówiony różaniec w intencji zmarłego a o godzinie 14.00 rozpocznie się liturgia pogrzebu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dzisiejszej nocy Pan powołał nagle do siebie śp. Teresę Grycaj ze Wschowy, która wcześniej zamieszkiwała w Starym Strączu.

Uroczystości pogrzebowe zostały zaplanowane na wtorek 18 grudnia w Starym Strączu. W tym dniu w kaplicy cmentarnej o godzinie 12.30 odmówiona zostanie modlitwa różańcowa, po której o 13.00 rozpoczną się obrzędy liturgii pogrzebowej.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W środę 28.11.2018 r. Pan powołał do siebie w sposób nagły Marka Frąka z Krzydłowiczek.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 3 grudnia we Wschowie i rozpoczną się o godzinie 14.00 w Parafii Ojców Franciszkanów.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W sobotę 10 listopada Pan powołał do siebie śp. Paulinę Tokarz ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 16 listopada. O godzinie 13.30 w kaplicy cmentarnej zostanie zmówiony różaniec w intencji zmarłej, o godzinie 14.00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa, po której zakończeniu ciało śp. Pauliny będzie odprowadzone do miejsca spoczynku w oczekiwaniu zmartwychwstania.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

We wtorek 13 listopada Pan powołał do siebie śp. Danutę Zofię Smaczną ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 15 listopada. O godzinie 13.30 w kaplicy cmentarnej zostanie zmówiony różaniec w intencji zmarłej, o godzinie 14.00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa, po której zakończeniu ciało śp. Danuty Zofii będzie odprowadzone do miejsca spoczynku w oczekiwaniu zmartwychwstania.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziś - 8 listopada - po ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie śp. Józefa Kaczora ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 10 listopada. O godzinie 11.30 w kaplicy cmentarnej zostanie zmówiony różaniec w intencji zmarłego, o godzinie 12.00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa, po której zakończeniu ciało śp. Józefa będzie odprowadzone do miejsca spoczynku w oczekiwaniu zmartwychwstania.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W środę, 3 października, Pan powołał do siebie Jadwigę Barbarę Naskręt ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 6 października. W tym dniu o godzinie 13.30 rozpocznie się różaniec w intencji zmarłej, po którym o godzinie 14.00 zostanie odprawiona Msza święta żałobna a następnie odprowadzenie prochów Jadwigi do miejsca wiecznego spoczynku.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

W niedzielę 23 września po długiej i ciężkiej chorobie Pan powołał do siebie śp. Czesława Kazimierza Knoskiego ze Starego Strącza.

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we czwartek 27 września. O godzinie 14.30 w kaplicy cmentarnej zostanie zmówiony różaniec w intencji zmarłego, o godzinie 15.00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa, po której zakończeniu ciało śp. Czesława będzie odprowadzone do miejsca spoczynku w oczekiwaniu zmartwychwstania.

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W środę 12 września Pan powołał do siebie śp. Jana Zmudę ze Starego Strącza.

Uroczystości pogrzebowe będą mieć miejsce w sobotę 15 września i rozpoczną się o godzinie 14.30 w kaplicy cmentarza parafialnego w Starym Strączu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W dniach od 16 do 22 września (od niedzieli do soboty włącznie) w Sławie odbędą się spotkania kursu przedmałżeńskiego.
Kurs rozpocznie się Mszą świętą sprawowaną o godzinie 18.00 a następnie każdego kolejnego dnia kursu konferencje będą miały miejsce po zakończeniu wieczornych Mszy świętych.

Rok 2019/2020 w Kościele

Czas ucieka, wieczność czeka ...

Dzisiaj jest

sobota,
19 września 2020

(263. dzień roku)

Polecamy strony

Burzowa mapa Polski

Mapa burzowa Polski