niedziela - 1 XI - uroczystość Wszystkich Świętych

 8:00 Stare Strącze - za zmarłą Krystynę Rękoś (od uczestników Mszy pogrzebowej)
 9:30 Krzydłowiczki - intencja wolna
11:00 Stare Strącze - za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i wszystkich naszych bliskich zmarłych

poniedziałek - 2 XI - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

18:00 - za zmarłych z rodzin Adamczaków, Żarczyńskich, Orłowskich oraz Waldemara Kociubińskiego

wtorek - 3 XI - (wypominki 1-50)

18:00 - za zmarłą Weronikę Zielińską (urodzinowa)

środa - 4 XI - (wypominki 51-100)

18:00 - za zmarłego Piotra Drzewieckiego (urodzinowa)

czwartek - 5 XI - (wypominki 101-150)

18:00 - za zmarłego Mieczysława Gracza (od Andrzeja z rodziną)

piątek - 6 XI - I Piątek miesiąca - (wypominki 151-200)

18:00 - za zmarłych: Danutę i Władysława Orłowskich, Marię Wolak (w 20. rocznicę śmierci) oraz Kazimierza Bilona

sobota - 7 XI

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Bronisława Tomiczka (w rocznicę śmierci) oraz Apolonię i Stanisława

niedziela - 8 XI - 32 niedziela zwykła

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Janinę i Franciszka Ostrowskich, Elżbietę i Mariana Sotniczuków oraz Zbigniewa i Grzegorza Zgóralskich
 9:30 Krzydłowiczki - w intencji Doroty i Łukasza Bednarczyków (od uczestników Mszy ślubnej)
11:00 Stare Strącze - za zmarłego Józefa Kaczora (w 2. rocznicę śmierci)

wtorek - 10 XI - (wypominki 201-do końca)

18:00 - za zmarłą Paulinę Tokarz (w 2. rocznicę śmierci)

środa - 11 XI - (wypominki Nowe Strącze, Przylesie i Jutrzenka)

18:00 - za zmarłych: Franciszka, Stanisławę i Czesława Głowińskich oraz Janinę Sobczak i Józefę Fostek

czwartek - 12 XI - (wypominki bez adresu)

18:00 - za zmarłą Stanisławę Słowik (od róży św. Faustyny)

piątek - 13 XI

18:00 - za zmarłą Danutę Smaczną (w 2. rocznicę śmierci)

sobota - 14 XI

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Dawida i Stanisława Bieleckich, Jarosława Ślęzaka  oraz wszystkich z rodzin Bieleckich i Ślęzaków

niedziela - 15 XI - 33 niedziela zwykła - dzień świętej Jadwigi Śląskiej

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Helenę, Marię, Wiktorię i Zuzannę (od siostry Emilii)
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłych: Bronisławę i Stanisława Wachowskich (od córki i zięcia)
11:00 Stare Strącze - za zmarłych: Anielę, Zbigniewa, Jadwigę, Piotra, Władysława i Tadeusza Mireckich

wtorek - 17 XI

18:00 - za zmarłych: Annę, Mikołaja, Anielę i Ludwika Małeckich

środa - 18 XI

18:00 - za zmarłego Edwarda Chudaka (od wnuczki Katarzyny z mężem)

czwartek - 19 XI

18:00 - za zmarłego Antoniego Kacprowskiego (od uczestników Mszy pogrzebowej)

piątek - 20 XI

18:00 - za zmarłego Andrzeja Jurewicza (od brata Antoniego)

sobota - 21 XI

18:00 Stare Strącze - za zmarłą Annę Grycaj w 7. rocznicę śmierci (od męża)

niedziela - 22 XI - uroczystość Chrystusa Króla

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Jana Klementow (w 21. rocznicę śmierci) i Tadeusza Wojcieszyka (w 6. rocznicę śmierci)
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłego Mariana Dolatę (w 7. rocznicę śmierci)
11:00 Stare Strącze - za zmarłych: Katarzynę (imieninowa) i Piotra Grycajów

Do 26 listopada Msze święte odprawiane w Domu Rekolekcyjnym, podczas corocznych rekolekcji kapłańskich.

piątek - 27 XI

18:00 - za zmarłego Józefa Bednarczyka (od Zofii i Stanisława Bińkusiów)

sobota - 28 XI

18:00 Stare Strącze - w 25. rocznicę ślubu Beaty i Jacka Malcherów

niedziela - 29 XI - 1 niedziela Adwentu

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Teodora Maklesa (w 30. rocznicę śmierci) i Krzysztofa Kinasa (w 5. rocznicę śmierci)
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłego Marka Frąka (w 2. rocznicę śmierci)
11:00 Stare Strącze - za zmarłego Brunona Bajona (w rocznicę śmierci)

Rok 2019/2020 w Kościele

Czas ucieka, wieczność czeka ...

Dzisiaj jest

sobota,
19 września 2020

(263. dzień roku)

Polecamy strony

Burzowa mapa Polski

Mapa burzowa Polski