czwartek - 1 X

18:00 - za zmarłych: Ludmiłę i Mikołaja Burkiewiczów oraz Heronima Stępniaka

piątek - 2 X - I Piątek miesiąca

18:00 - w 1. rocznicę urodzin Roberta

sobota - 3 X - Dzień Koronacji Obrazu Matki Bożej Paradyskiej i ogłoszenia Sanktuarium w Paradyżu

18:00 Stare Strącze - za zmarłą Jadwigę Naskręt (w 2. rocznicę śmierci)

niedziela - 4 X - 27 niedziela zwykła

 8:00 Stare Strącze - za zmarłego Franciszka Grycaja (imieninowa)
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłych: Antoniego, Antoniego, Romualda i Jadwigę Pietrowicz oraz Apolonię i Michała Pałaszów
11:00 Stare Strącze - w intencji członkiń róży św. Faustyny oraz ich rodzin

Do 9 października Msze święte odprawiane w Domu Rekolekcyjnym, podczas corocznych rekolekcji kapłańskich.

sobota - 10 X

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Teresę i Emila Grycajów

niedziela - 11 X - 28 niedziela zwykła

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Marię, Stanisława ,Rafała, Jana i Michała Mazurów
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłego Stanisława (w 11. rocznicę śmierci) i Rozalię Pisarków oraz Hieronimę i Józefa Ćwiklińskich
11:00 Stare Strącze - za zmarłych: Stanisława Matuszewskiego (w rocznicę śmierci), Krystynę, ich zmarłych rodziców oraz Marcina

wtorek - 13 X

18:00 - za zmarłych: ks. Czesława Ucieklaka, Mariannę, Mariana, Jadwigę i Jana Smektałów, Bożenę, Zofię, Zenona, Jacka i Ireneusza Sowińskich, Tadeusza, Cecylię, Czesława i Stanisława Twardowskich, Małgorzatę Przybyła oraz Jadwigę i Wawrzyńca Fiebig

środa - 14 X

18:00 - za zmarłego Stanisława Pałasza (od żony)

czwartek - 15 X

18:00 - za zmarłych z rodziny Spławskich i Turla

piątek - 16 X

18:00 - za zmarłych Rodziców: Halinę i Jana Buczyńskich

sobota - 17 X

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Jana, Rozalię i Józefa Wojciechowskich

niedziela - 18 X - 29 niedziela zwykła - dzień odpustu parafialnego

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Czesławę, Wiesława, Mariannę i Stanisława Brzozowskich, Helenę Kopij, Jerzego Staniszewskiego oraz z rodziny Staniszewskich i Kizymów
14:00 Stare Strącze - Odpust ku czci świętej Jadwigi Śląskiej - za parafian

wtorek - 20 X

18:00 - za zmarłych: Franciszkę, Feliksa i wszystkich z rodziny Kaczorów i Słapków oraz Genowefę i Franciszka Szycków

środa - 21 X

18:00 - za zmarłych: Janinę i Marcina Pchełków

czwartek - 22 X

18:00 - za zmarłych: Witolda Pałasza (w 3. rocznicę śmierci), Stanisławę, Władysława i Jana Gawłowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące

piątek - 23 X

18:00 - za zmarłego Tadeusza Sobczuka (imieninowo-urodzinowa)

sobota - 24 X

18:00 Stare Strącze - za zmarłych z rodzin Wojtasików i Pawłowskich

niedziela - 25 X - 30 niedziela zwykła - zmiana czasu na zimowy

 8:00 Stare Strącze - za zmarłego Józefa Bednarczyka (od Andrzeja i Beaty Wójcików)
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłego Zenona Borowczaka (w 6. rocznicę śmierci)
11:00 Stare Strącze - w 8. rocznicę urodzin Filipa

wtorek - 27 X

18:00 - za zmarłych: Stanisławę, Józefa Małeckich i ich Rodziców

środa - 28 X

18:00 - za zmarłych: Jadwigęę i Edwarda Waligórskich oraz Agnieszkę i Zygmunta Maciejewskich

czwartek - 29 X

18:00 - za zmarłych: Antoninę i Aleksandra oraz wszystkich z rodziny Stelmachów

piątek - 30 X

18:00 - za zmarłych: Janinę i Józefa Ciorkuniów, Jana i Wiesława Sobczyków, Emilię, Juliana i Pawła Kaliszów oraz wszystkich z tych Rodzin

sobota - 31 X

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Wandę i Bronisława Malcherów

Rok 2019/2020 w Kościele

Czas ucieka, wieczność czeka ...

Dzisiaj jest

poniedziałek,
30 marca 2020

(90. dzień roku)

Polecamy strony

Burzowa mapa Polski

Mapa burzowa Polski