Uwaga. W okresie Wielkiego Postu w tygodniu - jeżeli w którymś dniu pojawi się konieczność pomocy w spowiedziach w dekanacie - Msza święta może zostać przeniesiona z godziny 18:00 na godzinę 7:00.

środa - 1 IV

18:00 - za zmarłą Marię Rogowską (w 1. rocznicę śmierci)

czwartek - 2 IV

18:00 - za zmarłych: Helenę (w rocznicę śmierci), Stanisława i Mieczysława Stycharzów


piątek - 3 IV - I Piątek miesiąca

18:00 - za zmarłego Ryszarda Kończyka oraz z rodzin Kołudów i Kończyków

sobota - 4 IV

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Józefę, Tadeusza, Zdzisława Jakubczaków oraz Helenę i Józefa Zmudów (od Krystyny Kunickiej)

niedziela - 5 IV - Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Ryszarda (w rocznicę śmierci), Zdzisława oraz za wszystkich z rodziny Onóżków
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłą Stanisławę Słowik (od róży św. Faustyny)
11:00 Stare Strącze - za zmarłego Józefa Bednarczyka (od córki Iwony z Rodziną)

wtorek - 7 IV - Wielki Wtorek

18:00 - za zmarłych: Józefa, Władysława, Jana, Annę, Anastazję i Zbigniewa Bednarczyków

środa - 8 IV - Wielka Środa

18:00 - za zmarłą Stanisławę Słowik (żałobna)

czwartek - 9 IV - Wielki Czwartek

18:00 - dziękczynna za dar kapłaństwa

piątek - 10 IV - Wielki Piątek

18:00 - nabożeństwo Męki Pańskiej

sobota - 11 IV - Wielka Sobota

18:00 Stare Strącze - Liturgia Wielkiej Soboty i Rezurekcja - za parafian

niedziela - 12 IV - Wielkanoc

 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłego Zenona Borowczaka (imieninowa)
11:00 Stare Strącze - za zmarłych: Gertrudę i Jakuba Płaczek oraz Józefa, Józefa, Marię, Martę Kaczorów

poniedziałek - 13 IV - Poniedziałek Wielkanocny

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Józefa (w 22 rocznicę śmierci) i Kazimierza Borowych oraz z rodziny Sobczuków, Bajserowiczów i Stecyków
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłych: Rozalia (w 3. rocznicę śmierci) i Stanisława Pisarków oraz ich Rodziców i Rodzeństwo
11:00 Stare Strącze - za zmarłe: Weronikę Zielińską i Małgorzatę Sobczyk

wtorek - 14 IV

-

środa - 15 IV

-

czwartek - 16 IV - dzień świętej Jadwigi Śląskiej

18:00 - w 25. rocznicę ślubu Jolanty i Janusza Drzewieckich

piątek - 17 IV

18:00 - za zmarłych: Zofię, Eugeniusza, Annę i Franciszka Pronkiewiczów, Marię, Kazimierza, Janinę i Feliksa Orłowskich oraz Karolinę, Stanisława i Tadeusza Barylskich

sobota - 18 IV

18:00 Stare Strącze - o błogosławieństwo Boże dla Piotrusia w dniu pierwszych urodzin

niedziela - 19 IV - Niedziela Miłosierdzia Bożego

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Mariannę, Józefa, Antoniego, Edwarda i Czesława z rodziny Wolaków
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłego Zbigniewa Kończyka
11:00 Stare Strącze - za zmarłych: Emilię (w 1. rocznicę śmierci) i Mikołaja (w 33. rocznicę śmierci) Hryniów

wtorek - 21 IV

18:00 - za zmarłego Stanisława Małkowskiego (w 14. rocznicę śmierci)

środa - 22 IV

18:00 - za zmarłego Józefa Bednarczyka (urodzinowa)

czwartek - 23 IV

18:00 - za zmarłych: Piotra (w 2. rocznicę śmierci), Annę, Jana i Tadeusza Grycajów

piątek - 24 IV

18:00 - za zmarłego Józefa Bednarczyka (od Marii i Edwarda Wójcików)

sobota - 25 IV

18:00 Stare Strącze - w 18. rocznicę urodzin Manueli

niedziela - 26 IV - 3 niedziela wielkanocna

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Katarzynę (w rocznicę śmierci) i Piotra Grycajów
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłych: Władysława oraz Helenę Sałapatek (w 38. rocznicę śmierci)
11:00 Stare Strącze - za zmarłego Zygfryda Paczkowskiego (w rocznicę śmierci)

wtorek - 28 IV

18:00 - w 12. rocznicę urodzin Hanny

środa - 29 IV

18:00 - w 30. rocznicę ślubu Beaty i Mirosława Rębiszów

czwartek - 30 IV

18:00 - dziękczynna w intencji Rodzin

Rok 2019/2020 w Kościele

Czas ucieka, wieczność czeka ...

Dzisiaj jest

poniedziałek,
30 marca 2020

(90. dzień roku)

Polecamy strony

Burzowa mapa Polski

Mapa burzowa Polski