piątek - 1 XI - uroczystość Wszystkich Świętych

  8:00 Stare Strącze - za zmarłych kapłanów naszej Parafii
11:00 Stare Strącze - za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i wszystkich naszych bliskich zmarłych wspieranych modlitwą wypominkową

sobota - 2 XI - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

18:00 Stare Strącze - za zmarłych z rodzin Adamczaków i Żarczyńskich oraz Waldemara Kociubińskiego

niedziela - 3 XI - 31 niedziela zwykła

  8:00 Stare Strącze - w 30. rocznicę ślubu Andrzeja i Wioletty Kunickich
  9:30 Krzydłowiczki - intencja wolna
11:00 Stare Strącze - za zmarłą Weronikę Zielińską  - urodzinowa

wtorek - 5 XI - (wypominki 1-50)

18:00 - za zmarłych: Zuzannę, Franciszka, Józefa i Mariana Knoskich oraz za wszystkich Rodziny

środa - 6 XI - (wypominki 51-100)

18:00 - za zmarłego Aleksandra Burkiewicza (od uczestników Mszy pogrzebowej)

czwartek - 7 XI - (wypominki 101-150)

18:00 - za zmarłych: Bronisława Tomiczka w 9. rocznicę śmierci oraz Apolonię i Stanisława

piątek - 8 XI - (wypominki 151-200)

18:00 - za zmarłego Piotra Grycaja (od Róży św. Faustyny)

sobota - 9 XI

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Rozalię i Bożenę Błachnio, Tadeusza Wojcieszyka (w 5. rocznicę śmierci), Aleksandrę i Józefa Sobczuków oraz Jana Klementow

niedziela - 10 XI - 32 niedziela zwykła

  8:00 Stare Strącze - za zmarłą Paulinę Tokarz w 1. rocznicę śmierci
  9:30 Krzydłowiczki - za zmarłych: Bronisławę i Stanisława Wachowskich (od córki i zięcia)
11:00 Stare Strącze - za zmarłego Józefa Kaczora w 1. rocznicę śmierci

wtorek - 12 XI - (wypominki 201-do końca)

18:00 - za zmarłą Halinę Bielecką (od uczestników Mszy pogrzebowej)

środa - 13 XI - (wypominki Nowe Strącze, Przylesie i Jutrzenka)

18:00 - za zmarłą Danutę Smaczną w 1. rocznicę śmierci

czwartek - 14 XI - (wypominki bez adresu)

18:00 - za zmarłe: Helenę, Marię, Wiktorię i Zuzannę (od siostry Emilii)

piątek - 15 XI

18:00 - za zmarłych: Annę, Mikołaja, Anielę i Ludwika Małeckich

sobota - 16 XI - dzień świętej Jadwigi

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Anielę, Zbigniewa, Jadwigę, Piotra, Władysława i Tadeusza Mireckich

niedziela - 17 XI - 33 niedziela zwykła

  8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Stanisławę (w 1. rocznicę śmierci), Kazimierza, Helenę i Antoniego Irzykowiczów, Jerzego Sobolewskiego oraz Marię Mazur
  9:30 Krzydłowiczki - intencja wolna
11:00 Stare Strącze - w 30. rocznicę ślubu Anety i Piotra Pogorzelskich (od córki z rodziną)

wtorek - 19 XI

18:00 - w intencji Magdaleny i Pawła Wolaków (od uczestników Mszy ślubnej)

środa - 20 XI

18:00 - za zmarłych: Jana Tuczyńskiego i Anielę Śmietana (w 30. rocznicę śmierci), Antoninę i Piotra Tuczyńskich oraz Franciszka, Adama i Henryka Śmietanów

czwartek - 21 XI

18:00 - za zmarłego Pawła Solińskiego (od kolegów i koleżanek z pracy)

piątek - 22 XI

18:00 - za zmarłych: Katarzynę i Piotra Grycajów (od Jacka Chronowskiego)

sobota - 23 XI

18:00 Stare Strącze - za zmarłą Annę w 6. rocznicę śmierci

niedziela - 24 XI - uroczystość Chrystusa Króla

  8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Ludmiłę, Mikołaja Burkiewiczów i Hieronima Stępniaka
  9:30 Krzydłowiczki - za zmarłego Mariana Dolatę w 6. rocznicę śmierci
11:00 Stare Strącze - za zmarłych: Katarzynę (z okazji imienin) i Piotra Grycajów

wtorek - 26 XI

18:00 - w intencji Magdaleny i Pawła Wolaków (od uczestników Mszy ślubnej)

środa - 27 XI

18:00 - za zmarłego Tadeusza Dębowskiego (od uczestników Mszy pogrzebowej)

czwartek - 28 XI

18:00 - za zmarłego Pawła Solińskiego (od uczestników Mszy pogrzebowej)

piątek - 29 XI

18:00 - za zmarłych: Katarzynę i Piotra Grycajów (od rodziny Szponar)

sobota - 30 XI

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Ryszarda, Władysława i Franciszkę Korbików oraz Stanisława Nowackiego

Rok 2018/2019 w Kościele

Czas ucieka, wieczność czeka ...

Dzisiaj jest

poniedziałek,
14 października 2019

(287. dzień roku)

Polecamy strony

Burzowa mapa Polski

Mapa burzowa Polski