wtorek - 1 X

18:00 - za zmarłych: Tadeusza Sobczuka i Piotra Grycaja (od uczestników Mszy pogrzebowej)

środa - 2 X

18:00 - za zmarłych: ks. Czesława Ucieklaka, Mariannę Mariana, Jadwigę i Jana Smektałów, Bożenę, Zofię, Zenona, Jacka i Ireneusza Sowińskich, Tadeusza, Cecylię, Czesława i Stanisława Twardowskich, Małgorzatę Przybyła oraz Jadwigę i Wawrzyńca Fiebig

czwartek - 3 X

18:00 - za zmarłą Jadwigę Naskręt w 1. rocznicę śmierci

piątek - 4 X

18:00 - w 18. rocznicę urodzin Manueli Tłumak

sobota - 5 X

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Weronikę, Zygmunta, Henryka Smacznych i Helenę Małkowską

niedziela - 6 X - 27 niedziela zwykła

  8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Hieromina i Jarosława Lokś oraz Edwarda i Jadwigę Waligórskich
  9:30 Krzydłowiczki - za zmarłych: Stanisława (w 10. rocznicę śmierci) i Rozalię Pisarków
11:00 Stare Strącze - za zmarłych: Katarzynę, Piotra i Kazimierza Grycajów, Marię, Michała, Sabinę, Kazimierza i Czesława Pawlaczków, Ewę i Franciszkę Zięba oraz Bronisława Żarka

wtorek - 8 X

18:00 - za zmarłą Czesławę Kociuruba (od uczestników Mszy pogrzebowej)
18:00 - za zmarłego Józefa Bednarczyka (od Róży św. Józefa)

środa - 9 X

18:00 - za zmarłych: Paulinę, Michała, Michała i Stanisława Grybosiów
18:00 - za zmarłego Józefa Bednarczyka (od Róży św. Faustyny)

czwartek - 10 X

18:00 - za zmarłą Emilię Hryniów (od uczestników Mszy pogrzebowej)

piątek - 11 X

18:00 - za zmarłą Emilię Hryniów (od Róży Męskiej)

sobota - 12 X

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Stanisława Matuszewskiego (w rocznicę śmierci), Krystynę, Rodziców i Marcina

niedziela - 13 X - 28 niedziela zwykła

  8:00 Stare Strącze - z okazji 80. rocznicy urodzin Kazimierza (od córki z rodziną)
  9:30 Krzydłowiczki - w 53. rocznicę ślubu Jadwigi i Aleksandra Pietrowiczów
11:00 Stare Strącze - za zmarłych: Marię, Stanisława, Rafała, Jana i Michała Mazurów

Do 17 października Msze święte odprawiane w Domu Rekolekcyjnym, podczas corocznych rekolekcji kapłańskich.

piątek - 18 X

18:00 - w intencji małżonków Marty i Dariusza Wójcików (od uczestników Mszy ślubnej)

sobota - 19 X


18:00 Stare Strącze - za zmarłych z rodzin Pawłowskich i Wojtasików

niedziela - 20 X - 29 niedziela zwykła - dzień odpustu parafialnego

  8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Witolda Pałasza (w 2. rocznicę śmierci) oraz Jana, Stanisławę i Władysława Gawłowskich
14:00 Stare Strącze - Odpust ku czci świętej Jadwigi Śląskiej - za parafian

wtorek - 22 X

18:00 - za zmarłych: Janinę (w 4. rocznicę śmierci) i Marcina Pchełków

środa - 23 X

18:00 - za zmarłych: Stanisławę (w 10. rocznicę śmierci) i Władysława (w 4. rocznicę śmierci)

czwartek - 24 X

18:00 - za zmarłego Tadeusza Sobczuka (imieninowo-urodzinowa)

piątek - 25 X

18:00 - za zmarłych: Stanisławę i Józefa Małeckich oraz ich rodziców
18:00 - za zmarłego Józefa Bednarczyka (od uczestników Mszy pogrzebowej)

sobota - 26 X


18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Jadwigę i Edwarda Waligórskich oraz Agnieszkę i Zygmunta Maciejewskich
18:00 Stare Strącze - w 7. rocznicę urodzin Filipa

niedziela - 27 X - 30 niedziela zwykła - zmiana czasu na zimowy

  8:00 Stare Strącze - za zmarłego Jana Wojciechowskiego w 20. rocznicę śmierci
  9:30 Krzydłowiczki - za zmarłego Zenona Borowczyka w 5. rocznicę śmierci
11:00 Stare Strącze - za zmarłych: Janinę i Franciszka Ostrowskich, Elżbietę i Mariana Sotniczuków oraz Zbigniewa Zgóralskiego

wtorek - 29 X

18:00 - za zmarłą Emilię Hryniów (od sąsiadów Knoskich i Miszczuków)
18:00 - za zmarłego Roberta Marcinkowskiego (od uczestników Mszy pogrzebowej)

środa - 30 X

18:00 - o Błogosławieństwo Boże dla Natalii i Dawida Kobylarków (od uczestników Mszy ślubnej)

czwartek - 31 X

18:00 - w intencji Katarzyny i Mateusza Pałaszów (od uczestników Mszy ślubnej)

Rok 2018/2019 w Kościele

Czas ucieka, wieczność czeka ...

Dzisiaj jest

poniedziałek,
14 października 2019

(287. dzień roku)

Polecamy strony

Burzowa mapa Polski

Mapa burzowa Polski