Proboszcz:

ks. kan. mgr Andrzej Nowak: 01.08.2018 -

Poprzedni Proboszczowie:

o. Chryzostom Szczerbiński OFMBern.: 1945 - 05.09.1959 (+ 13.02.1963)
ks. Eugeniusz Ciszewski: 06.09.1959 - 28.08.1965
ks. Józef Linda: 29.08.1965 - 10.07.1970 (+ 20.01.1999)
ks. Stanisław Michalak: 11.07.1970 - 03.07.1971 (+ 23.08.2008)
ks. Stefan Komorowski: 04.07.1971 - 30.06.1977 (+ 28.03.1980)
ks. Władysław Wąchal: 01.07.1977 - 15.08.1984 (+ 25.08.1986)
ks. kan. Czesław Ucieklak: 16.08.1984 - 31.07.2007 (+ 06.01.2018)
ks. Stanisław Jarosz: 01.08.2007 - 31.07.2018

Rok 2018/2019 w Kościele

Czas ucieka, wieczność czeka ...

Dzisiaj jest

poniedziałek,
14 października 2019

(287. dzień roku)

Polecamy strony

Burzowa mapa Polski

Mapa burzowa Polski